Adana FM

Akbank konut kredisinde faizi yüzde 0,99’a indirdi

Akbank, konut kredisinde faiz oranını tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,99’a indirdi.
Bankadan yapılan açıklamaya …

Akbank, konut kredisinde faiz oranını tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,99’a indirdi.
Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank tüm vade ve tutarlarda aylık yüzde 0,99’luk avantajlı faiz oranıyla, müşterilerin talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçenekleri de sunuyor.

“KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını, müşterilerine en uygun koşullarla ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşıladığını belirtti.

Oğuz, “Müşterilerimize kira öder gibi, kredi taksiti ödeyerek hayallerindeki eve sahip olma imkanı sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren vade ve tutar ayırmaksızın konut kredisi faiz oranımızı yüzde 0,99’a çektik.” ifadelerini kullandı.

“EN İYİ KOŞULLARI SUNMANIN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ”

Ülke ekonomisindeki ivmelenmenin devam etmesi için, Akbank’ın çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü kaydeden Oğuz, “Ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan konut kredilerinde müşterilerimize en iyi koşulları sunmanın sevincini yaşıyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya, müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

YAPI KREDİ’DE DÜN FAİZ İNDİRMİŞTİ

Yapı Kredi Bankası da dün konut kredisi faizinde indirime gitmişti. Banka, kredi üst limiti olmadan 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,99 faizle kredi kullandıracağını açıklamıştı.

Kaynak: AA
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ