Adana FM

Trende gergin anlar! Sarhoş kadın, erkek yolculara tokat atıp taciz etti!

Londra’dan Essex’e doğru ilerleyen trende, ilginç anlar yaşandı. 24 yaşında olduğu belirlenen sarhoş kadın, erkek yolculara tokat atıp defalarca …

Londra’dan Essex’e doğru ilerleyen trende, ilginç anlar yaşandı. 24 yaşında olduğu belirlenen sarhoş kadın, erkek yolculara tokat atıp defalarca taciz etti.

Londra’dan Essex’e gitmekte olan bir trende, 24 yaşında olduğu belirlenen sarhoş kadın, olay çıkardı.

Adının Zadie O’Connell olduğu ortaya çıkan kadın, trendeki erkek yolculara hem tokat attı hem de cinsel saldırıda bulundu.

Olaylardan rahatsızlık duyan yolcular, kadını görmezden gelmeye çalıştı. John Mason isimli bir yolcu, kadının erkek yolcuları taciz ettiği anları videoya çekti. Videoya çekildiğini fark eden kadın, adamın üzerine yürüyerek, “Çek bakalım, çek. Bu videoyla ne yapacaksın? Ne?” diyerek bağırmaya başladı.

Yolcular kadını sakinleştirmeye çalışırken, kadın bu defa başka bir yolcuya yöneldi. Yolcuya, “Haydi, al beni! Vursana! Ne bekliyorsun? Korkuyor musun yoksa?” dedi.

Olanları kayda alan John Mason da kadının fiziksel saldırısına maruz kalanlar arasındaydı. Masn, ”Bana iki kez tokat attı. Trendeki görevliyi ise taciz etti. Mecburen oradan uzaklaştım” şeklinde konuştu.

İngiliz Daily Mail gazetesi, Zadie O’Connell’ın komşusuna ulaşarak, genç kadın hakkındaki görüşlerini almak istedi. Komşuau, Zadie’nin çok zeki ve tatlı bir insan olduğunu, ancak son zamanlarda tuhaf davrandığını söyledi.

Zadie O’Connell, trenden indirildi ve olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ