Adana FM

Akşamdan kalma genç kızın arkadaşlarına yolladığı fotoğraf sosyal medyayı salladı!

İngiltere’de bir genç kadın, çılgın bir partinin sabahında arkadaşlarına yolladığı özçekimle sosyal medyada viral oldu.Kuzeydoğu İngiltere’nin …

İngiltere’de bir genç kadın, çılgın bir partinin sabahında arkadaşlarına yolladığı özçekimle sosyal medyada viral oldu.

Kuzeydoğu İngiltere’nin Middlesbrough şehrinde yaşayan Olivia Nunn, arkadaşları ile birlikte çılgın bir parti sonrası evine gidip uyudu. Oldukça sıradan, keyifli bir akşam gibiydi.

Sabah oldu ve Olivia akşamdan kalma halini özetlemek için özçekim yaptı. Kapüşonlu montuyla çekildiği özçekimini WhatsApp arkadaş grubuna gönderdi. Ama fotoğrafta davetsiz bir misafir vardı ve Olivia’nın bu durumdan haberi yoktu.

Olivia’nın kapüşonlusunun içinde ceviz büyüklüğünde bir örümcek vardı. Fotoğrafa yakınlaşan arkadaşları durumu fark eder etmez hemen Olivia’yı aradı. Olivia büyük panikle montunu çıkarıp bahçeye fırlattı.

Olay bununla kalmadı ve arkadaşlarından biri hemen bu fotoğrafı Twitter’da yayınladı. Olivia’nın arkadaşı Grace Graham şöyle yazdı: “Arkadaşım Olivia’nın grup konuşmamıza yolladığı akşamdan kalma özçekimine hala inanamıyorum. Kapüşonu altında ürpertici bir örümcek var!”

Tabii ki bu paylaşım kısa sürede viral oldu. Birçok insanın Olivia’nın tüm olay hakkında nasıl bu kadar soğukkanlı olduğuna dair bir çok yorum getirdi. Paylaşıma binlerce yorum ve beğeni yağdı.

Dünyanın takip ettiği mizah sayfası LADbible ve İngiltere’de birçok gazetede haber konusu oldu.

Olivia, örümcek vakasıyla ne kadar rahat gözükse de ısırılmadığı için bir hayli şanslı diyebiliriz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ