Adana FM
Adana FM

DOLAR

17,9331

EURO

18,4099

ALTIN

1.039,38

BIST

2.864,25

Az bütçeyle büyük değişiklere imza atın

– Bütçenizi sarsmandan yapabileceğiniz en etkili değişikliklerden biri evinizin duvar rengini değiştirmek. Bunun öncesinde tek yapmanız gereken …

Az bütçeyle büyük değişiklere imza atın
Reklam

– Bütçenizi sarsmandan yapabileceğiniz en etkili değişikliklerden biri evinizin duvar rengini değiştirmek. Bunun öncesinde tek yapmanız gereken, içinizi açacak rengi seçmek ve bu boyayı uygulayacağınız duvarı seçmek.
– Farklı boyutlardaki tablo ya da fotoğrafları seçtiğiniz bir duvara zevkinize göre dizebilirsiniz.

– Salonunuzda kullandığınız yastık, masa örtüsü gibi tekstil ürünlerini yenileyebilirsiniz. Rengarenk yastıklar, kullanıldıkları ortama bambaşka bir hava getiren masa örtüleri, yeni dekorasyonunuzun olmazsa olmazları arasında yer alabilir.

– Perde, bir eve kimlik katan en önemli detaylar arasında yer alır. Fakat perde değişimi, seçtiğiniz ürüne göre çok pahalı bir harcama kalemi olabilir. Bu nedenle sadece tülleri ya da sadece fon perdelerini değiştirerek büyük bir değişiklik yaparken maddi anlamda da tasarruf edebilirsiniz.

– “Duvarlarımın renginden memnunum ama daha doğal bir görünüm arıyorum” gibi bir düşünceniz varsa, doğal taş görünümlü panel kaplamalara mutlaka göz atmalısınız.

– Koltuk kumaşlarınızı değiştirebilir ya da yemek masası ve sandalyelerini boyatabilirsiniz.
– Işıklandırma farklılıkları da yaşam alanınızda büyük değişikliklere sebep olabilir. Tümü tavana asılı avizeler yerine birkaç noktayı bir gece lambasıyla yerden ya da lambaderlerle duvardan ışıklandırabilirsiniz.