Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,5347

EURO

34,8622

ALTIN

2.422,43

BIST

9.703,41

Dusan Rajovic’ten Tour of Antalya’ya övgü

Tour of Antalya’nın güzel bir organizasyon olduğunu belirten Dusan Rajovic, “Karmaşık duygular içindeyim. Buraya kış kampına gelmiştim. Bu …

Dusan Rajovic’ten Tour of Antalya’ya övgü

Tour of Antalya’nın güzel bir organizasyon olduğunu belirten Dusan Rajovic, “Karmaşık duygular içindeyim. Buraya kış kampına gelmiştim. Bu bakımdan yöreyi ve tırmanışları çok iyi biliyorum” dedi.

Tour of Antalya’nın ikinci gün birincisi Corratec takımından Dusan Rajovic, basın toplantısında konuştu. Rajovic, “Karmaşık duygular içindeyim. Buraya kış kampına gelmiştim. Bu bakımdan yöreyi ve tırmanışları çok iyi biliyorum” ifadelerini kullandı. Aynı zamanda Genel Ferdi Klasman birinciliğine de yükselen Rajovic, şunları söyledi:

“Gazprom Rusvelo takımı zorlu etabı baştan sona kadar kontrol etti. Yokuşlarda zorlandım. Ekonomik olarak nefesimi kullandım. Doğru tekerliği bulmaya çalıştım ve onu da başardım. Yol biraz sağa dönerken ben sol taraftan sprinte geçtim. Yarın zor bir etap var. Burada 2018-2019 kış kampındaydım. Orayı biliyorum. Dik ve zor bir yokuş. Magenta mayoyu savunmam biraz zor olacak ama başarmaya çalışacağım. 3 yıl sonra tekrar buradayım. Bu yarışı çok seviyorum ve çok güzel bir organizasyon.”

Mayoların dağılımı

Tour of Antalya’nın ikinci gününde Genel Ferdi Klasman Birincisi mayosu (Magenta Mayo) Corratec takımından Dusan Rajovic’in oldu. Rajovic aynı zamanda en iyi sprinter ödülünün de sahili oldu.
En iyi tırmanışçı (Turuncu Mayo) ödülünü, Felberbayer Simplon Wels takımından Daniel Turek kazandı.

İklim Değişikliği farkındalığı mayosunu Wiv Sungod takımından Jacob Scott elde etti.

ETİKETLER: