Adana FM
Adana FM

DOLAR

17,9331

EURO

18,4099

ALTIN

1.039,38

BIST

2.864,25

Evinizi bahar enerjisiyle doldurmaya var mısınız?

Birgan BİLEKE – Aydınlatma, bir mekanda fark yaratan en önemli unsurlardandır. Sıcak ışıklı aydınlatmalara ağırlık verilen her mekan hem sevimli …

Evinizi bahar enerjisiyle doldurmaya var mısınız?
Reklam

Birgan BİLEKE

– Aydınlatma, bir mekanda fark yaratan en önemli unsurlardandır. Sıcak ışıklı aydınlatmalara ağırlık verilen her mekan hem sevimli hem de dinlendirici bir görünüme kavuşur.

– Tekstil ürünlerinde yapılacak küçük değişiklikler büyük farklar yaratır. Buz mavisi gibi huzur veren renkteki keten perdeler, turkuaz, mercan tonlarındaki canlı renkli yastıklar, çiçek desenli masa örtüleri keyfinizi yerine getirecek.

– Canlı çiçekleri, ilginç tasarımlı ve renkli saksılara koyup evin dört bir yanına yerleştirmek size, evinizde değil sanki bir çiçek bahçesinde olduğunuzu hissettirecek.

– Evinizde doğal meşe renginde bir zemin kaplaması varsa, salonunuzu bej ve beyaz ağırlıklı döşemek size huzur verir. Fazla para harcamadan bu tür değişiklikleri yapmanın yolu, koltuk yüzlerini değiştirmek ve açık renk halı kullanmaktan geçiyor.

– Bir duvara dokulu boya ya da duvar kağıdı kaplaması yapıp, üzerine bir tablo ya da özel bir sanat çalışması asarak evinizin tüm havasını değiştirebilirsiniz.

– Doğal taş görünümündeki panel kaplamalarla bir duvarınızda bahçe dokusu yaratabilirsiniz.