Adana FM
Adana FM

DOLAR

16,1920

EURO

17,4658

ALTIN

965,28

BIST

2.438,84

Jim Carrey, The Weeknd’in önce albümünde şimdi de klibinde yer aldı

Jim Carrey, The Weeknd’in Dawn FM albümünde şarkıları sunarak yer alırken, bu defa da şarkıcının Out of Time isimli şarkısının klibinde görünüyor …

Jim Carrey, The Weeknd’in önce albümünde şimdi de klibinde yer aldı
Reklam

Jim Carrey, The Weeknd’in Dawn FM albümünde şarkıları sunarak yer alırken, bu defa da şarkıcının Out of Time isimli şarkısının klibinde görünüyor.

Jim Carrey, geçtiğimiz günlerde artık emekli olacağını açıklasa da The Weeknd’in yayınladığı klipte yer alarak hem kendi hem de şarkıcının hayranlarına sürpriz yapıyor.

The Weeknd’in ocak ayında beşinci stüdyo albümü “Dawn FM”in bir parçası olarak çıkış yapan “Out of Time” şarkısının son klibi 5 Nisan’da yayınlandı. Videoda, The Weeknd “Squid Game” yıldızı Jung Ho-yeon ile birlikte karaoke şarkı söylüyor.

Otel maceralarıyla geçen bir akşamın ardından The Weeknd’in eğlenceli anları kana bulanıyor. Kendini bir anda bir ameliyatın ortasında bulan Weeknd’i, Carrey’in canlandırdığı doktor öbür dünyaya sürükler.

Ve Carrey, “Ona dokunmaya cüret etme, çünkü şarkının dediği gibi; zamanın doldu” diyor.

Daha önce de albümdeki şarkıları bir radyo programcısı gibi sunan Jim Carrey ve The Weeknd’in arkadaşlığı ise ünlü şarkıcının, Carrey’nin eskiden komşusu olmasına dayanıyor.

ETİKETLER: