Adana FM

Kubilay Aka kimdir? Miray Daner ile ihanet yüzünden mi ayrıldı? Kubilay Aka’nın mesajları ifşa oldu

Kanal D’nin başarılı dizisi Vatanım Sensin ve Çukur dizilerinde büyük başarı elde etmiş olan Kubilay Aka, uzun süredir aşk yaşadığı set arkadaşı …

Kanal D’nin başarılı dizisi Vatanım Sensin ve Çukur dizilerinde büyük başarı elde etmiş olan Kubilay Aka, uzun süredir aşk yaşadığı set arkadaşı Miray Daner ile gündeme geldi. Son olarak sosyal medya hesabından bir kadınla yazışmaları gündeme gelen Kubilay Aka hakkında merak edilenler haberimizde…

KUBİLAY AKA İFŞA OLDU!

Rafet El Roman’dan sonra Kubilay Aka’nın da sosyal medya mesajları ifşa oldu. Aka, konuyla ilgili ‘2. Sayfa’ programına açıklamalar yaptı.

Kubilay Aka ile Miray Daner, ‘Vatanım Sensin’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Birbirlerine çok yakıştırılan çiftin sürpriz ayrılığı ise herkesi şaşırtmıştı. Öte yandan ayrılığın nedeni olarak oyuncu Hilal Altınbilek gösterilmişti. 2,5 aylık ayrılığın ardından çiftin, geçtiğimiz günlerde yeniden bir araya geldiği iddia edildi. Hatta ilişkilerini bu kez kameralardan uzak yaşama kararı alan Miray Daner ile Kubilay Aka’nın, aynı evi paylaşmaya başladığı ileri sürüldü.

Ancak barışa gölge düştü. Miray Daner istediği için menajeri Ufuk Ergin ile yollarını ayıran Kubilay Aka’nın, bir kadınla yaptığı sosyal medya yazışmaları ifşa oldu.  Konuyla ilgili Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanan Kubilay Aka, “Tehdit ediliyorum” dedi. Aka, “Birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Sizin de bilginiz olsun. Paylaşımlardan haberdar değilim, henüz bakmadım. Fakat aramızdaki konuları ifşa etmek büyük bir suç işlemektir. Dün karakoldaydım, bugün de savcılığa gideceğim” dedi.

“Mesajları yayınlayacağını söylediğinde, ‘Böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. Bunu yapma’ dedim, ama dinlemedi.” 

“Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir. Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor, çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabi ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok.”

KUBİLAY AKA KİMDİR?

1995 doğumlu olan Kubilay Aka Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim aldı. TV ve sinema kariyeri için ek olarak oyunculuk dersleri de alan Aka 2016-2017 yılları arasında Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterine hayat verdi. Burada rol arkadaşı olan Miray Daner ile aşk yaşayan Aka, yine 2017 yılında Çukur dizisinde Celasun karakteri ile takipçilerinin karşısında oldu.

Sinemada ise Arif V 216’da Yakışıklı Kemal, Aşk Bu Mu? filminde ise Umur rolü ile oyunculuk kariyerini sürdürdü. Netflix’in Türkiye projeleri arasında yer alan Aşk 101’de başrol oyuncuları arasında bulunacak olan Aka son dönem attığı iddia edilen mesajlar ile magazin gündeminin üst sıralarında yer aldı.

KUBİLAY AKA’NIN OYNADIĞI DİZİLER

2017 – 2018 – Çukur (Celasun) (TV Dizisi)
2016-2017 – Vatanım Sensin (Ali Kemal) (TV Dizisi)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ