Adana FM
Adana FM

DOLAR

17,8888

EURO

18,4408

ALTIN

1.029,56

BIST

2.829,58

Modüler tasarımların yılı

YEDİ TÜYO -Küçük evlerde yaşam, daha çok kişi tarafından tercih ediliyor. -Akıllı ve fonksiyonel mobilya tasarımları ön plana çıkarken, büyük …

Modüler tasarımların yılı
Reklam

YEDİ TÜYO

-Küçük evlerde yaşam, daha çok kişi tarafından tercih ediliyor.

-Akıllı ve fonksiyonel mobilya tasarımları ön plana çıkarken, büyük mobilyalar ikinci plana atılıyor.

-Zamandan, mekandan, enerjiden ve maliyetten tasarruf etmeye olanak veren uygulamalar daha sık kullanılıyor.

-Teknoloji ve otomasyonla hayatı kolaylaştıran, yaşam konforunu artıran akıllı ev konsepti, pazardaki payını yeni yılda daha da artıracak.

-Akıllı ev kavramı üzerinde daha çok duruluyor. Çünkü mobil telefondan iklim ayarı yapılmış evin kapısını parmak iziyle açtıktan sonra, çalışma masasını basit bir hareketle yatağa dönüştürmek fikri tüketicinin ilgisini çekiyor.

-İnsanlar artık daha az odalı ve daha küçük dairelerde yaşamaya başladılar. Bu durum daha küçük metrekareleri daha verimli ve akıllı kullanmak zorunluluğu yaratırken, hareketli mobilyaya olan ilgiyi de artırdı.

-Dinamik yaşam tarzına fayda sunan modüler ürünler tüm evlerde, ofislerde, öğrenci yurtlarında da her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Bu durum, 2018 yılında daha artacak.

“Az, çoktur” ilkesi…

2018 yılında, mobilyalarda fonksiyonel ve modüler tasarımlar daha fazla ön plana çıkacak. Değişen ihtiyaçlara cevap verecek mobilyalar ve dekorasyon ürünleri bu sene moda. Bu sene yalınlığa, fonksiyonelliğe ve basitliğe yönelim artacak ve ‘az, çoktur’ ilkesi önem kazanacak. Ayrıca mobilyalarda doğallık ve mat renklerde yükselişte gibi gözüküyor.

Maksimum alan tasarrufu

Mobilya tasarımları arasından fonksiyonel ürünler tercih etmek, bir mekanı daima daha büyük ve ferah kılar. Başta küçük yaşam alanları olmak üzere tüm yaşam alanlarına fonksiyonellik katmak, maksimum alan tasarrufu sağlanmasını mümkün kılıyor. Bir mekanı büyük göstermek için 2018’de de en çok özel tasarım, minimal mobilyalar, pastel ve açık renkler, aynalar kullanılacak.

ETİKETLER: