Adana FM
Adana FM

DOLAR

17,9331

EURO

18,4099

ALTIN

1.039,38

BIST

2.864,25

Seramiklerde metal ışıltısı

SIRA DIŞI BİR YOLCULUK Doğada bulunan metal elementler kendine has pırıltı taşır. Bu pırıltı arık seramik karolarında da kendine yer buluyor …

Seramiklerde metal ışıltısı
Reklam

SIRA DIŞI BİR YOLCULUK

Doğada bulunan metal elementler kendine has pırıltı taşır. Bu pırıltı arık seramik karolarında da kendine yer buluyor. Farklı markaların doğadan ilham alan seramik koleksiyonları, metal elementleri ışıltısını yansıtırken, doğanın dikkat çeken renk paletiyle harmanladığı bu ışıkla dekorasyon severleri sıra dışı bir yolculuğa çıkarıyor.

HEM ZEMİNE HEM DUVARA

Elementlerin şaşırtıcı renk oyunlarını karolara yansıtan markalar, bu ürünlerini hem duvara hem de zemine uygulanacak şekilde tasarladılar. Yaşam alanınızdaki tek bir duvarı bu karolarla kaplayarak bulunduğunuz mekana farklı bir hava katabilir ya da işyerinizin zemininde kullanarak enerji katabilirsiniz. Işığı yansıtma özelliğini de taşıyan ürünlerin bir diğer özelliği ise mimari tasarımlara getirdikleri yenilikçi yaklaşım.

GÜMÜŞTEN KIZILA

Gümüşten kızıla uzanan renk kullanıldığı mekana hava katan bu seramiklerden nikelden ilham alan versiyonlarında, koyu renkli yüzeyin içindeki oksitlenmiş görünüm seramiğe derinlik verirken, uygulandığı mekana da modern bir stil kazandırıyor.