Adana FM

‘Süper Yenge’den yatak odasından nefesleri kesen paylaşım

Son dönemin sosyal medyanın en gözde isimlerinden biri olan İrina Morozyuk, Instagram hesabından cüretkar paylaşımlar yapmaya devam ediyor …

Son dönemin sosyal medyanın en gözde isimlerinden biri olan İrina Morozyuk, Instagram hesabından cüretkar paylaşımlar yapmaya devam ediyor. İnstagram hesabından yaptığı oldukça cesur pozlarla bilinen ‘Süper yenge’ yine çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu. İşte İrina Morozyuk’un yatak odasından yaptığı o paylaşım…

Instagram’da 49 bin takipçisi bulunan Irina Morozyuk, yine oldukça ses getirecek bir paylaşımda bulundu.

Irina Morozyuk, yatak odasında çekilmiş cesur fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.

Irina’nın söz konusu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

‘Süper yenge’ Irina Morozyuk’tan nefes kesen iç çamaşırlı yeni yıl pozu

Sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren ‘Süper yenge’ lakaplı Irina Morozyuk, yeni yıla özel kırmızı iç çamaşırlı pozunu paylaşınca sosyal medya resmen sallandı.

İşte İrina’nın kırmızı iç çamaşırlı yeni yıl pozu…

‘Süper yenge’ Irina Morozyuk çıplak fotoğraf paylaştı

Çaykur Rizespor’un Ukraynalı oyuncusu Mykola Moroziuk’un eşi Irina Moroziuk, Instagram hesabından yarı çıplak fotoğrafını paylaştı. Irina Moroziuk, cesur paylaşımlarından bir yenisini daha yaptı.

‘Süper Yenge’ lakaplı Irina, cesur paylaşımıyla bir kez daha nefesleri kesti. İşte Irina Moroziuk’un paylaşımı…

Rize’nin yengesi olarak bilinen Mykola Morozyuk’un eşi Irina Morozyuk, yine çok konuşulacak bir fotoğraf paylaştı. Havuz kenarında yarı çıplak pozunu paylaşan Morozyuk’un söz konusu paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

ELİNDE MUZLA KENDİNİ DUVARA BANTLADIĞI FOTOĞRAF GÜNDEM OLMUŞTU

Çaykur Rizeli futbolcu Mykola Morozyuk’un eşi Irina Morozyuk, geçtiğimiz günlerde kendisini elinde bir muzla duvara bantladığı fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Irina fotoğrafın altına takipçileri için “Muzumun fiyatı nedir?” sorusunu bırakmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ