Adana FM

Ünal Karaman’dan son dakika ayrılık açıklaması!

Trabzonspor’un görevine son verdiği deneyimli Teknik Direktör Ünal Karaman, ayrılığın ardından ilk kez konuştu. Başkan Ağaoğlu ve yönetime …

Trabzonspor’un görevine son verdiği deneyimli Teknik Direktör Ünal Karaman, ayrılığın ardından ilk kez konuştu. Başkan Ağaoğlu ve yönetime teşekkür eden Karaman, Kayserispor maçının ardından kararın kendisine tebliğ edildiğini açıkladı.

İşte Ünal Karaman’ın açıklamaları:

1990 senesinde tesislerinin kapısından sporcu olarak girdiğim, zaman içerisinde 2019-2020 sezonuna ismini veren “Dozer Cemil” gibi takım kaptanlığını yapma şerefine mazhar olduğum, on dokuz aydır teknik direktör olarak hizmet ettiğim Trabzonspor’daki görevimden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım. Haksızlığa isyanın, mertliğin, dürüstlüğün, samimiyetin ve kadirşinaslığın tüm sokaklarına sindiği Trabzon şehrinde görev yaptığım süre içerisinde desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta Trabzon Valileri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanları ve Trabzon Emniyet Müdürü olmak üzere siyasi parti ayrımı yapmaksızın eski ve mevcut tüm milletvekillerine, şehrin tüm idarecilerine ve ileri gelenlerine hassasiyetleri ve kıymetli destekleri için teşekkür ediyorum.

TARAFTARA TEŞEKKÜR

“BİZE YAKIŞANI YAPMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR”

Kayserispor maçının akabinde Yönetim Kurulu tarafından teknik direktörlük görevimin sona erdirildiğine dair alınan karar, tarafıma tebliğ edilmiş ve bu durum tarafımdan anlayışla karşılanmıştır. Geldiğimiz bu noktada hadiselerin tafsilatını tartışmanın, gönül verdiğimiz Trabzonspor camiasına zarar vereceği kanaatindeyim. Meslek ahlakı anlayışım gereği bugün “Ünal Karaman”a düşen “İsmail tevekkülü ve teslimiyeti”dir. Şartlar ne olursa olsun bize yakışanı yapmak boynumuzun borcudur. Bahtiyar Vahapzade’nin dediği gibi, “Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, Onun yaşamağı yanmağındadır…”

Haber Videosu

: Ünal Karaman’dan son dakika ayrılık açıklaması!

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ