Adana FM
Adana FM

DOLAR

31,0391

EURO

33,6226

ALTIN

2.032,18

BIST

9.374,20

40 Yaşına Kadar Her Kadının Sahip Olması Gereken 9 Aksesuar

40 yaşına geldiğinizde, muhtemelen tam olarak ne giymeyi sevip neleri sevmediğinizi anlamışsınızdır. Burada, muhtemelen yıllardır değiştirmeyi …

40 Yaşına Kadar Her Kadının Sahip Olması Gereken 9 Aksesuar


40 yaşına geldiğinizde, muhtemelen tam olarak ne giymeyi sevip neleri sevmediğinizi anlamışsınızdır. Burada, muhtemelen yıllardır değiştirmeyi düşünmediğiniz bir çantada dahil olmak üzere, 40 yaşına geldiğinizde sahip olunması gereken 9 aksesuar listesi hazırladık…

40 Yaşına Kadar Her Kadının Sahip Olması Gereken 9 Aksesuar​

1. Taşlı Küpeler​

40’lı yaşlarınız için en sevdiğimiz mücevher kutusu seçimimiz, tam anlamıyla güne bağlı olarak kot pantolon veya resmi bir elbise ile kullanılabilecek çok yönlü bir parça olduğundan taşlı küpelerdir. Bu küpeler dün gece sadece iki saat uyumuş olsanız bile anında daha taze ve daha genç görünmenizi sağlar.

2. Büyük Çanta​

İster çocuklarla hokkabazlık yapın, ister şehrin her yerinde ayak işlerini yürütün, muhtemelen her şeye uyan güzel bir çantaya sahip olmanın önemini anlıyorsunuzdur. Cüzdanınız, el dezenfektanınız, fazladan bir ayakkabı değişimi, belki dizüstü bilgisayarınız, birkaç atıştırmalık ve üç farklı ruj tonundan bahsediyoruz. Omzunuzda iyi göründüğü ve fermuarlı veya çıtçıtlı kapatılabildiği sürece, olması iyi olur.

3. Günlük Saat​

Elbette, bir dizi inciye sahip olmak güzeldir, ancak paranızın günlük olarak giyeceğiniz bir şeye harcanmasının daha iyi olduğunu düşünüyoruz. Doğru saat, dünyaya çok görevli bir uzman olduğunuzu söyleyebilir: Aynı zamanda sizi zamandan haberdar eden bir konuşma başlatıcıdır. Yüzün bileğinizin genişliğinin üçte ikisinden daha büyük olmadığından emin olarak, zarif, akşama hazır tasarımlar yerine, boyutu biraz daha büyük olan stilleri tercih edin. Ayrıca, bulaşık yıkama veya diğer günlük aktivitelerden kolayca zarar görmeyecek, tercihen bilezik tarzında veya çakıllı deri malzemeden nispeten dayanıklı bir saat kemeri içeren bir tane isteyeceksiniz.

4. Siyah Yarım Bot​


Hedefinize bağlı olarak kolayca giyilebildikleri için siyah yarım botların çok yönlülüğü rakipsizdir.

5. Yüze Uygun Güneş Gözlüğü​

Burnunuzdan kayan veya yüzünüze çok büyük gelen tüm gözlük çerçeveleri atmanın zamanı geldi. Elmacık kemiklerinizi çerçeveleyen ve yürürken yerinde duran bir çift güneş gözlüğü sadece diğer gözlüklerden daha iyi görünmekle kalmayacak, kapıdan her çıktığınızda onlara uzanmanız için sizi ikna edecek. Kesinlikle renkli veya eğlenceli gözlük camları kullanabilirsiniz, ancak hepimiz klasik siyahta hemfikiriz…

6. Deri Spor Ayakkabı​

Tıknaz spor ayakkabılar günlük trend olabilir, ancak bunun sonsuza kadar sürmesini beklemiyoruz. Bunun yerine, daha minimalist bir havaya sahip bir çift şık, klasik spor ayakkabıya yatırım yapmak daha iyi.

7. Cüzdan​

Nakit para yeri, sahip olduğunuz her kart için yer ve belki de madeni paralarınız için küçük bir cebi olan bir cüzdan ile paranızı dikkatli kullanabilirsiniz.

8. Şık Ama Sağlam Bir Şemsiye​

Tatildeyken çiseleyen yağmura hazırlıksız yakalandığın için tatilde bir hediyelik eşya dükkanından aldığın o eski, kırık küçük şemsiye işe yaramış olabilir, ama 40 yaşına geldiğinde gerçekten daha sağlam bir şeye geçmelisin. Sizi yağmurdan (sadece başınızı ve omuzlarınızı değil) gerçekten koruyacak kadar geniş, sağlam bir direk ve tutması kolay bir tutamağa sahip olanı arayın.

9. Bir Çift Güzel Kış Eldiveni​


sıcaklığın ara sıra 5 derece’nin altına düştüğü bir yerde yaşayan herkes için, hem güzel görünen hem de ellerinizi gerçekten sıcak tutan bir çift eldivene sahip olmak mutlak bir zorunluluktur.

ETİKETLER: