Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,2226

EURO

34,8304

ALTIN

2.414,50

BIST

10.792,53

Ali Koç’a futbol takımından net mesaj: “Ligden çekilmeyelim”

Fenerbahçe futbol takımı, ligden çekilme, futbol şubesini dondurma gibi opsiyonlar yerine sahada mücadele etmeye devam etmek istiyor.

Ali Koç’a futbol takımından net mesaj: “Ligden çekilmeyelim”

Fenerbahçe camiası 2 Nisan’daki olağanüstü genel kurulu bekliyor. Sarı-lacivertli yönetim, ligden çekilme, futbol şubesini bir sene dondurma ve başka bir ligden takım alma gibi pek çok opsiyonu gündemlerinde tutuyor.

Verilecek kesin kararla ilgili genel kuruldan onay isteyecek Ali Koç’a, sarı-lacivertli futbolcuların da görüş bildireceği öğrenildi. Takım içinde yapılan toplantıda lige devam edilmesi yönünde karar çıktığı ifade edildi.

“HERKESİ YENECEĞİZ”

Futbolcuların konuyu kendi aralarında değerlendirirken lige devam edilmesi
yönündeki kararı oy birliğiyle aldığı öğrenildi.

Bu düşüncelerini teknik patron İsmail Kartal’a da ilettiler. Kartal’ın da ligden çekilmeye karşı olduğu kaydedildi. Sarı-lacivertli futbolcular, Ali Koç’la görüşüp, “Lige devam edelim başkanım. Herkesi yenerek gereken cevabı sahada vereceğiz Şampiyon olacağız. Çekilmeyelim” mesajını iletecek.

LIVAKOVIC’E TERAPİ

Trabzonspor maçında darp edilen Dominik Livakovic milli takım kampından dönerek Fenerbahçe’ye katıldı.

Moralinin bozuk olduğu öğrenilen Hırvat eldiven ile İsmail Kartal görüştü. Kartal, öğrencisinden yaşananları bir kenara bırakmasını, sadece sahaya odaklanmasını istedi, yöneticilerin gerekeni yapacağını anlattı.

Livakovic’in ise sezonu Fenerbahçe’de tamamlayıp yazın gelen teklifleri değerlendirmeyi düşündüğü bildirildi.