Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,5069

EURO

34,9330

ALTIN

2.437,78

BIST

9.717,50

Bu da yeni moda! Aktris Florence Pugh burnunun ortasını deldirdi

İngiliz sinema ve dizi yıldızı Florence Pugh, burnunu deldirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Pugh’un gönderisine kısa sürede …

Bu da yeni moda! Aktris Florence Pugh burnunun ortasını deldirdi

İngiliz sinema ve dizi yıldızı Florence Pugh, burnunu deldirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Pugh’un gönderisine kısa sürede yüzlerce yorum ve eleştiri geldi.

İngiliz aktris Florence Pugh yeni piercingi ile görenlere yok artık dedirtti. The Falling dizisinin yıldızı, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafında yeni piercingini gösterdi. 25 yaşındaki oyuncu fotoğrafını “Havalı bir yetişkin olup havalı yeni bir piercing yaptırmak istediğinde ve anında bayıldığında” sözleriyle paylaştı.

İngiliz oyuncu burnunu deldirdiği sırada canının çok acıdığını ve sakinleştirici aldığını söyledi. Pugh’un fotoğrafı kısa sürede binlerce yorum aldı. Sosyal medyada çok tartışıldı.

ÜNLÜ ARKADAŞLARINDAN DESTEK

Travmatik deneyime rağmen, Pugh’un hayranları sonuçtan mutlu görünüyordu. Ünlü arkadaşları da oyuncuya destek çıktı. Bella Thorne “Bana kendiminkini özletiyorsun!!” dedi. Mindy Kaling ise “1994 Emma Thompson havası aldığını” söyledi.

Pugh, “Don’t Look Up”ın Pazar galasında siyah bir sutyen ve yere kadar uzanan, kaplan baskılı Valentino paltosunun altına sıcak bir pantolon giyerek yeni takılarını sergiledi.

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Jonah Hill ve daha birçok yıldız, 24 Aralık’ta Netflix’te gösterime girmeden önce 10 Aralık’ta vizyona giren Adam McKay filminde yer alıyor.