Adana FM
Adana FM

DOLAR

15,8769

EURO

16,8435

ALTIN

942,56

BIST

2.372,35

Değişen hava şartları için deri ve denim şıklığı!

Değişen hava koşullarına ayak uydurmak Tam yazlıkları çıkaralım derken ertesi hafta sıcaklık derecesi yine düşüşe geçiyor. Kot ceket giysek …

Değişen hava şartları için deri ve denim şıklığı!
Reklam

Değişen hava koşullarına ayak uydurmak

Tam yazlıkları çıkaralım derken ertesi hafta sıcaklık derecesi yine düşüşe geçiyor. Kot ceket giysek üşüyoruz, kaban giysek terliyoruz. İstediğimiz kombini bir türlü yapamıyoruz. ”Peki ne giymeli?” dediğinizi duyar gibiyim. Hemen söylüyorum: Deri ceket ve denim!

Sezonun favorisi deri ceket ve denim

Deri ceket serin havalarda üşümenizi engellerken sıcak havalar da ise sizi kaban kadar terletmeyecektir. Denim ceketler de alternatifler arasında. İkisi de kombinlerinizle kolay kullanabileceğiniz parçalar. Üstelik size önereceğim kombinlerle şık bir hale getirmeniz mümkün.

Denim ceket ve tayt

Spor bir görünümden yana mısınız? O halde bu kombin tam sizlik! Altınıza ister açık renkte ister siyah bir tayt giyip üstünüze kısa kollu oversize bir tişört tercih edebilirsiniz. Denim ceketinizi de giydiniz mi kombin tamam.

Deri ceket ve palazzo pantolon

Rahat olurken tarzımdan ödün veremem diyenlerdenseniz deri ceket ve taş rengi palazzo pantolonlar size çok yakışacak. Zaten bu renk pantolonlar iki sezondur çok popüler. Deri ceketle ise oldukça uyumlu gözüküyorlar.

Kot şıklığı

Mavi renk denim kot ceketle mom model pantolonlar spor şıklıkta çok popüler!

Benim oyum deri ceket ve palazzo pantolondan yana! Sizin favoriniz hangisi?