Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,8221

EURO

35,1421

ALTIN

2.449,46

BIST

10.771,36

Fırat Albayram ve eşi Ceyda Kasabalı Paris’te dolandırıldı

Paris’e tatile giden oyuncu Fırat Albayram ve eşi Ceyda Kasabalı, Eyfel Kulesi’nin önünde dolandırıldı. Oyuncu Fırat Albayram ve eşi Ceyda …

Fırat Albayram ve eşi Ceyda Kasabalı Paris’te dolandırıldı

Paris’e tatile giden oyuncu Fırat Albayram ve eşi Ceyda Kasabalı, Eyfel Kulesi’nin önünde dolandırıldı.

Oyuncu Fırat Albayram ve eşi Ceyda Kasabalı geçen günlerde Fransa’nın başkenti Paris’e tatile gitti. Eyfel Kulesi’ne çıkmak isteyen çift, burada unutamayacakları bir olay yaşadı.

Kuleye çıkmadan önce etrafında gezen Albayram çifti, bir süre elindeki toplarla şov yapan adamı izledi. Adam, elindeki topları bulan kişiye para vereceğini söyledi.

Adamın etrafındaki birkaç kişi de oyun oynayarak para kazandı.

Etraftaki kişilerin para kazandığı gören Fırat Albayram da hemen oyuna dahil olarak 150 euro verdi. Ancak Albayram, kısa süre içinde adamın oyun yaptığını ve para kazananların da adamın arkadaşları olduğunu öğrendi.

“RESMEN TEŞKİLAT OLMUŞLAR”

Fırat Albayram, başına gelen olayı şu sözlerle dile getirdi: “Bir baktım topu gösterenler parayı kazanıyor. Demek ki kolay diye düşündüm. Meğer orada parayı kazananlar adamın arkadaşlarıymış. Ben de bir anda gaza geldim, 150 euro kazanacağımı düşündüm ama aksine elimdeki 150 euro’yu kaptırdım. Resmen teşkilat olmuşlar.”

ETİKETLER: