Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,2187

EURO

34,8281

ALTIN

2.413,83

BIST

10.792,53

Göbek yağlarını eriten pul biber, limon, yoğurt kürü

Zorlu diyet programlarını uygulamak ya da kimyasal içerikli ilaçları kullanmak istemeyen kişiler için sağlıklı sonuçlara ulaşmayı mümkün kılan alternatif yöntemlerden biri de yoğurt kürleridir. Son zamanlarda özellikle kadınlar arasında oldukça ilgi gören…

Göbek yağlarını eriten pul biber, limon, yoğurt kürü

Zorlu diyet programlarını uygulamak ya da kimyasal içerikli ilaçları kullanmak istemeyen kişiler için sağlıklı sonuçlara ulaşmayı mümkün kılan alternatif yöntemlerden biri de yoğurt kürleridir. Son zamanlarda özellikle kadınlar arasında oldukça ilgi gören ve  Düzenli uygulandığı zaman yağ yakıcı etkisini gözle görülür derecede fark edebileceğiniz vücut değişiminde istediğiniz görünüme kısa zamanda kavuşabilirsiniz.

Göbek eriten pul biberli yoğurt kürü tarifi 

Malzemeler

– Yarım limon suyu

– 3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt

– 1 çay kaşığı pul biber

Hazırlanışı

 Gerekli tüm malzemeleri uygun bir kase içinde karıştırın. Malzemelerin hepsini karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Kürün gece yatmadan 3 saat önce tüketilmesi önerilir. Tükettikten sonra daha iyi etki almak için kesinlikle başka bir gıda tüketmeyin. Yalnızca küçük yudumlarla 4-5 bardak su tüketebilirsiniz. Bu kürü en az 2 hafta uygulayın. Haftada 2 gün tüketebilirsiniz.