Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,5752

EURO

35,0138

ALTIN

2.432,68

BIST

9.773,66

Hindistan’ın en zengin ailesinde düğün telaşı… Dünyadan yıldız yağacak

Dünyanın en zengin isimlerinden Mukeş Ambani’nin oğlu Anant’ın üç gün sürecek ve milyonlarca dolara mal olacak düğününe dünyadan ünlü isimler katılacak. Konuklara 9 sayfalık kıyafet kuralı listesi dağıtıldı, özel kuaför ve makyaj sanatçıları da düğünde hazır olacak.

Hindistan’ın en zengin ailesinde düğün telaşı… Dünyadan yıldız yağacak

Hindistan’ın en zengin ismi Mukeş Ambani’nin oğlu Anant, cuma günü dünyaca ünlü yıldızların akın ettiği bir düğünle evlenecek.

28 yaşındaki Anant Ambani ve 29 yaşındaki çocukluk aşkı Radhika Merchant’ın düğününe Bollywood yıldızlarının yanı sıra Mark Zuckerberg, Bill Gates, Hillary Clinton gibi isimler katılacak. Düğünde sahneye Rihanna ve Hindistanlı Diljit Dosanjh çıkacak.

Butan Kraliyet Ailesi’nin de katılacağı düğüne hazırlık için 9 sayfalık bir kıyafet kuralı listesi de konuklara dağıtıldı. 3 gün sürecek görkemli düğünde konuklar için özel kuaför ve makyaj sanatçıları da olacak.

Kokteyl partisiyle başlayacak düğün, ikinci günde damat Anant Ambani’nin yönettiği hayvan koruma merkezinde devam edecek. Konuklar düğünde fillerle ve vahşi hayvanlarla dolu alanda dolaşabilecek.

Son günde ise konuklar Hint kıyafetleriyle görkemli düğünde boy gösterecek.

Ambani’nin kızkardeşi Isha’nın 2018’deki düğünü 100 milyon dolara mal olmuştu ve sahneye Beyonce çıkmıştı. Ailenin bir diğer oğlu Akaş’ın düğününde de Coldplay sahne almıştı.

ABD’de Brown Üniversitesi’den mezun olan Anant, dünyanın en büyük hayvanat bahçesini kurma planıyla tanınıyor.