Adana FM
Adana FM

DOLAR

33,0372

EURO

35,9878

ALTIN

2.559,61

BIST

11.064,85

Hojbjerg için devreye Galatasaray da girdi!

Tottenham’dan ayrılacak olan Pierre-Emile Hojbjerg için Galatasaray da resmen devreye girdi. 10 milyon Euro bonservis ve 5 milyon Euro maaşla iş bitebilir.

Hojbjerg için devreye Galatasaray da girdi!

Galatasaray, Tottenham’ın elden çıkarmak istediği futbolcular arasında gösterilen Pierre-Emile Hojbjerg’e resmen talip oldu. Bu transfer yarışında ise en büyük rakip Fenerbahçe… Sarı-lacivertliler, Hojbjerg’in temsilcisiyle bir süredir görüşüyordu ancak Cimbom devreye girdi.

Hojbjerg, hem ön liberoda hem de merkez orta sahada tam da Okan Buruk’un istediği gibi savaşçı, teknik ve tempolu bir yıldız. Bu profil de yönetimin iştahını kabartmış durumda. Galatasaray’ın 10 milyon Euro bonservis ve 5 milyon Euro yıllık maaş ile masaya oturup işi bitirebileceği konuşuluyor.

YENİDEN ASSIGNON

Boey’un Bayern Münih’e transferi sonrası Galatasaray’ın gündemine gelen Lorenz Assignon’dan haber var. O dönem tercihini kiralık olarak gittiği Burnley’den yana kullanan Fransız sağ bekin menajeri ise Galatasaray’a ‘görüşelim’ mesajı gönderdi. Sarı-kırmızılılar değerlendiriyor.