Adana FM
Adana FM

DOLAR

28,9873

EURO

31,2795

ALTIN

1.891,74

BIST

7.957,30

Hollywood’u ele geçiren ve TikTok’un en büyük trendi: Cam saç

Kim Kardashian’dan Jennifer Lopez’e kadar herkesin radarına aldığı ve TikTok’ta hızla yayılan bu yeni trend, son derece pürüzsüz saçları yoğun …

Hollywood’u ele geçiren ve TikTok’un en büyük trendi: Cam saç

Kim Kardashian’dan Jennifer Lopez’e kadar herkesin radarına aldığı ve TikTok’ta hızla yayılan bu yeni trend, son derece pürüzsüz saçları yoğun parlaklık ile birleştiriyor. Sonuç: Cam gibi parlak ve yumuşak saçlar!

Pürüzsüz ve kabarmayan saçlar

Cam gibi görünen saç trendinin ana amacı pürüzsüz, kabarmayan upuzun saçlara kavuşmak. Evde cam saç trendine uygulamak isterseniz, uzun açlar için özel olarak geliştirilen ve saçlarınızı daha pürüzsüz ve parlak olmasını sağlayacak ürünleri kullanabilirsiniz. Özellik Hint yağı ve keratin içeren ürünler, uzun saçlarınızın pürüzsüz ve parlak görünmesi için oldukça etkili.

Su bazlı ürünler tercih edin

Cam saç görünümünü evde elde etmek için ilk adım, uzun saçlar için üretilen bir şampuan ve saç kremi ile saçlarınızı hazırlamak olmalı. Ardından TikTok’ta da pürüzsüz saçlara kavuşmak için yükselen bir trend olan saç bakım sularından faydalanabilirsiniz. Saç bakım suları, içerdikleri Lamellar teknolojisi sayesinde saç yüzeyini yapılandırır ve daha pürüzsüz, daha parlak ve yumuşak saçlara kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda su bazlı ürünler oldukları için saçınızı ağırlaştırmayacaklardır.

Saçlarınızı tek bir yönde kurutun

Saçlarınızı, duşta bakım yaptıktan sonra düz bir şekilde kurutmalısınız. Daha pürüzsüz ve parlak bir görünüm için kurutma makinasına dar bir başlık takarak saçlarınızı tek bir yönde, yani aşağı doğru kurutabilirsiniz. Mümkün olduğunca pürüzsüz bir görünüm elde etmek için bir düzleştirici ile saçınızın üzerinden geçebilirsiniz. Bunu yapmadan önce saçlarınızın hem pürüzsüz ve düz olmasını sağlayan, hem de ısıya karşı koruyan bir serum kullanmayı unutmayın. Saç serumu kullanarak aynı zamanda saçlarınızın elektriklenmesinin ve kabarmasının da önüne geçebilirsiniz. Unutmayın, amaç saçlarınızın ağırlık, elektriklenme ya da kabarma olmadan maksimum seviyede pürüzsüz ve parlak olması!