Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,2020

EURO

35,0069

ALTIN

2.504,53

BIST

10.643,58

Jorge Jesus Fenerbahçe için İstanbul’da!

Fenerbahçe’nin her konuda anlaşma sağladığı teknik direktör Jorge Jesus, sözleşme imzalamak için gece geç saatlerde İstanbul’a geldi …

Jorge Jesus Fenerbahçe için İstanbul’da!

Fenerbahçe’nin her konuda anlaşma sağladığı teknik direktör Jorge Jesus, sözleşme imzalamak için gece geç saatlerde İstanbul’a geldi.

Fenerbahçe’nin uzun süredir görüşmelerde bulunduğu Portekizli teknik adam Jorge Jesus, sarı lacivertli kulüple sözleşme imzalamak üzere İstanbul’a geldi.

Lizbon havalimanından yola çıkan özel uçakla 4 saat yolculuk yapan 67 yaşındaki deneyimli teknik adam TSİ 02.00’de İstanbul’a vardı. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki ile birlikte yolculuk yapan Jorge Jesus’u, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da sarı lacivertli yöneticiler karşıladı. Jesus’un yanında iki yardımcısı ve oğlu vardı.

Uçaktan indikten sonra helikopterle kalacağı yere götürülen Jesus’un, Çarşamba günü resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Fenerbahçe Kulübü, Jesus’un gelişiyle ilgili olarak şu paylaşımı yaptı:

HELİKOPTERE BİNERKEN DÜŞÜYORDU

Öte yandan deneyimli teknik adam uçtaktan indikten sonra helikoptere binerken küçük bir kaza yaşadı. Portekizli teknik direktör, elindeki çantalarla birlikte helikoptere binmek isterken dengesini sağlayamadı. Son anda helikopterin kapısına çarparak duran Jesus’un ayağını tuttuğu görüldü.

ETİKETLER: