Adana FM
Adana FM

DOLAR

17,8980

EURO

18,4310

ALTIN

1.029,27

BIST

2.829,58

Kim Kardashian ve Pete Davidson aşk sarhoşu

Reality şov yıldızı ve girişimci Kim Kardashian, geçtiğimiz yıl birlikte olmaya başladığı komedyen Pete Davidson ile hala çok mutlu… “Keeping …

Kim Kardashian ve Pete Davidson aşk sarhoşu
Reklam

Reality şov yıldızı ve girişimci Kim Kardashian, geçtiğimiz yıl birlikte olmaya başladığı komedyen Pete Davidson ile hala çok mutlu…

“Keeping Up with the Kardashians” isimli TV şovuyla tanınan Kim Kardashian (41), dört çocuğunun babası rapçi Kanye West’le (45) olan evliliğini hızla unutmuşa benziyor.

2014’ten beri evli olduğu Kanye’den yakın zamanda boşanan ve “Saturday Night Live” şovuyla tanınan Pete Davidson’la (28) birlikte olmaya başlayan Kim, yeni aşkının coşkusunu yaşamaya devam ediyor.

People’ın haberine göre, çifte yakın bir kaynak, işleri dolayısıyla ayrı kalan çiftin birbirlerini görmek için sabırsızlandıklarını belirtti.

İŞLERİ YOĞUN…

Söylenenlere göre, “Wizards!” filminin çekimleri için Avustralya’da bulunan Pete’i ziyaret eden Kim, bu ziyaretlerden oldukça memnun olmuş.

Kaynak, “Uzun mesafe Kim için kolay olmadı, ancak ilişkiyi yürütmeyi başarıyorlar. Hala çok mutlular. Ciddi bir ilişkileri var.”

“Kim tepetaklak. Pete’e doyamıyor. Pete de ona çok iyi davranıyor. Koruyucu, süper destekleyici ve Kim için harika bir adam. En mutlusu o.”

“Pete’in bu yazdan sonra başlayacak yoğun bir çalışma programı var, bu yüzden şu anda mümkün olduğunca çok zaman geçirmeye çalışıyorlar” diyerek bildiklerini anlattı.

 

 

ETİKETLER: