Adana FM
Adana FM

DOLAR

33,0372

EURO

35,9878

ALTIN

2.559,61

BIST

11.064,85

Kutlu’nun da oynadığı TEPE dizisi vizyona giriyor!

Kutlu’nun da oynadığı TEPE dizisi vizyona giriyor!

Kutlu’nun da yeraldığı dizi; 5 Nisan saat 19.00’da Youtube kanalında izleyiciyle buluşacak,

Çekimlerine 15 Nisan 2021’de başlanan ve ilk etapta 6 bölüm çekilen TEPE dizisi vizyona giriyor. Filmde önemli bir rol üstlenen Botaşspor eski Genel Menejeri ve Basketbol İl Temsilcisi Abdullah Kutlu ve dizi oyuncuları, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti.

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde Başkan Cafer Esendemir, Başkan Yardımcısı Yasemin Atasoy, Yönetim Kurulu Üyesi A.Vahap Ünkat ve ÇGC Üyeleri Nevzat Uçak ve Mustafa Arık ile bir araya gelen Abdullah Kutlu ile yapımcı ve filmin hikaye yazarı Eray Barış Kanay, başrol oyuncuları; Neslişah Akray, Murat Tatlı, Ramazan Dalçek filmle ilgili bilgi verdiler.

Dizinin hikaye yazarı Kanay, “Klişeleşmiş erkek hegomanyasından kurtarılan kadın kahramanların ön planda olduğu bir proje olarak tasarlanan TEPE dizisinde; hayatın en acımasız aktığı sokaklarda, silahların ve nefretin kucağında birbirlerinden başka tutunacak bir şeyleri olmayan dört arkadaşın adaletsizlikle mücadelesini ele aldık.

Bu dizide ayrıca Adana Demirspor kareografisi kullandık. Bu kareografinin ses getireceğine inanıyoruz. Başkan Murat Sancak’a buradan projeye desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir; Adana’nın bir çok önemli film ve diziye plato olduğunu, bereketli toprakların bu anlamda sanatı da beslediğini dile getirerek; dizinin beğenileceğini ifade etti.

Senaryosunu Ceyhun Karaköse’nin yaptığı aksiyon dizisinde; misafir oyuncu Şebnem Scheafer ile Hilal Erol, Yunus Emre Tekin, Hilal Ünal, Seren Arıklar, İnci Adıbelli, Mert Atalay rol alırken, dizi 5 Nisan 2022 Salı günü saat 19.00’da youtube kanalında izleyiciyle buluşuyor.