Adana FM
Adana FM

DOLAR

16,7832

EURO

17,4971

ALTIN

976,05

BIST

2.443,77

Limon ve Sarımsağın Mucizevi İttifakı!

Limon ve Sarımsağın Mucizevi İttifakı!
Reklam

Limonlu ve Sarımsak Öyle Hastalıklara İyi Geliyor ki?

Günümüzde gittikçe artan sağlık problemlerine karşı insanlar alternatif çözümlere yöneliyor. Tıp alanında doktorlara güvenilse de, hastalar doğal yollarla kendilerine fayda sağlayabilecek gıdalara da talepte bulunuyorlar.

Çağımızın en yaygın sorunlarından olan kolestrol, şeker ve tansiyon gibi sorunlara karşı doğal yiyeceklerin popülaritesi de gitgide artıyor. Tansiyonu dengeleme konusunda adeta bir trend olan sarımsak aynı zamanda mutfaklarımızın da vazgeçilmezi. Aynı şekilde ekşi tadıyla limonun da şeker hastalığına faydası reddedilemeyen bir gerçek.

PEKİ BU İKİ DOĞAL GIDANIN KARIŞIMI YAPILIR MI?

Limon ve sarımsağın karışımı olarak ortaya çıkan limon sarımsak kürü, Rus tıp dünyasında senelerdir kullanılan bir formül. Yapıldıktan sonra 25 gün boyunca bekletilen limon sarımsak kürü, aç karnına tüketildiğinde sadece şeker ve tansiyon hastalıklarına değil, damar tıkanıklıklarına da birebir etkili.

 Katkı maddesi, aroma verici, renklendirici veya raf ömrünü uzatıcı herhangi bir eklenti konulmadan sadece doğal limon suyu ve meşhur Taşköprü sarımsağıyla bağışıklığınızı korur.

cloves of garlic

ETİKETLER: