Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,5004

EURO

34,6901

ALTIN

2.496,45

BIST

9.693,46

Oscar Ödüllü Russell Crowe, yeni bir Marvel filminde daha rol alacak

Russel Crowe’un yeni projesi belli oldu. Oyuncu, Thor: Love and Thunder’daki Zeus rolünden sonra Aaron Taylor-Johnson’ın Spider-Man kötü adamı …

Oscar Ödüllü Russell Crowe, yeni bir Marvel filminde daha rol alacak

Russel Crowe’un yeni projesi belli oldu. Oyuncu, Thor: Love and Thunder’daki Zeus rolünden sonra Aaron Taylor-Johnson’ın Spider-Man kötü adamı olarak yer aldığı Avcı Kraven’de rol alacak.

Bu yıl mayıs ayında vizyona girmesi beklenen Thor: Love and Thunder’da rol alan Russel Crowe Marvel Evreni’nde bir süre daha var olmaya devam edecek gibi görünüyor. Crowe, Aaron Taylor-Johnson’ın başrolde yer alacağı ve J.C. Chandor tarafından yönetilecek Spider-Man’deki kötü adama dayanan film; Kraven the Hunter’da rol alacak. Crowe’un kimi oynayacağına dair henüz bilgi verilmese de filmdeki ana karakterlerin Kraven’ın ailesinden oluşacağı konuşuluyor.

Gösteri dünyasından haberler paylaşan Hollywood Reporter’un haberine göre; Avcı Kraven’in (Kraven the Hunter) 12 Ocak 2023’te izleyici ile buluşması planlanıyor.

Gladyatör’deki rolüyle Oscar kazanan Crowe, süper kahraman filmlerine yabancı değil. Oyuncu, 2013’te Zack Snyder’ın Man of Steel’inde Jor-El’i canlandırmış, önümüzdeki aylarda vizyona girecek Taika Waititi’nin yönettiği Thor: Love and Thunder’ında Zeus’u oynadı.

Kraven the Hunter, Art Marcum ve Matt Holloway ve Richard Wenk tarafından yazıldı, yapımcılığını ise Avi Arad ve Matt Tolmach üstleniyor.

ETİKETLER: