Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,2187

EURO

34,8281

ALTIN

2.413,83

BIST

10.792,53

Pelin Karahan: Kadınlar eşime çıplak fotoğraflarını attı

Oyuncu Pelin Karahan konuk olduğu bir programda “Bir ara kadınlar sosyal medyadan eşime çıplak fotoğraflarını gönderiyordu. Ama ben takılmam öyle şeylere, hiç kıskanç değilimdir” ifadelerini kullandı.

Pelin Karahan: Kadınlar eşime çıplak fotoğraflarını attı

2014 yılında Bedri Güntay ile dünyaevine giren iki erkek çocuk annesi Pelin Karahan, YouTube’da yayınlanan bir programa konuk oldu.

Evliliğini anlatan Karahan, “Evde 3 erkekle yaşamak zor” dedi.

İşte Karahan’ın samimi açıklamalarından ara başlıklar:

“Vicdan olarak oğullarıma yetişemiyormuşum gibi geliyor. Bir de Bedri bazen Ali Demir ve Eyüp Can ile çocuklaşabiliyor. 3 erkekle evde bazen anlaşılmadığımı hissediyorum.”

“Evlilik düzen ister. Bedri akşam eve gelince kapıyı benim açmamı, sabah da uğurlamamı istiyor. Ama o an aklıma gelmiyor.”

“Hep kendi ayaklarımın üzerinde durup paramı kazandım. Hiçbir erkeğin maddi manevi varlığına ihtiyaç duymadım. Ancak şimdi eşim var. Ezip geçmemek lazım. Pohpohlamak lazım. Erkek de öyle erkekliğini hissediyor. Unuttuğun an dengeler şaşıyor.”

“Bir ara kadınlar eşime, çıplak fotoğraflarını gönderiyorlardı sosyal medyadan. Ama ben takılmam öyle şeylere, hiç kıskanç değilimdir.”

“Bedri daha beni ilk yemekte bağladı. Bana iyi geldi. Bir baktım evlenmişiz.”

ETİKETLER: