Adana FM
Adana FM

DOLAR

33,0529

EURO

36,1193

ALTIN

2.563,92

BIST

11.064,85

Popstar Mehtap yaşadığı zor süreci anlattı! Yüzde 80 felç kalma ihtimalim vardı

Popstar Mehtap yaşadığı zor süreci anlattı! Yüzde 80 felç kalma ihtimalim vardı

Ebru Gündeş, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Bülent Ersoy’un jüri üyeliğini yaptığı ‘Popstar Alaturka’ yarışmasıyla tanınan ve katıldığı sene şampiyon olan Mehtap Yılmaz, geçtiğimiz günlerde beynine pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirmişti.

“KOLUM VE AYAĞIMDA HİSSİZLİK OLDU”

Yılmaz tedavinin ardından sağlığına kavuştu. Yaşadıklarını gözyaşları içinde Kanal D habere anlatan Popstar Mehtap, “Kolum ve ayağımda hissizlik oldu yere düştüm. 10-15 dakika o şekilde yerde hareketsiz kalmışım. Benim hayatımı kediler kurtardı. Yakınlarım beni o şekilde fark etti” dedi.

Mehtap Yılmaz gözyaşlarıyla isyan etti! 'Korktukları için şarkıyı söylememi yasakladılar'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMehtap Yılmaz gözyaşlarıyla isyan etti! ‘Korktukları için şarkıyı söylememi yasakladılar’Haberi Görüntüle

“O RİSKİ KABUL ETTİM”

Çok riskli bir operasyon geçirdiğini söyleyen Mehtap, “Yüzde 80 felç kalma ihtimalim vardı. O riski kabul ettim. Tedavim başladı. Fizik tedavi sürecim başladı” ifadelerini kullandı.

“HAYATTAYIM”

Yılmaz, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili paylaşım yapmıştı. Ünlü isim; “Canlarım benim, sizlerin dualarını kabul etti Allah’ım bana bir mucize yarattı ve hayattayım. Mesajlarınızı tek tek okudum binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız ben de daha iyiyim, ağır bir durum atlattım. Allah’a şükürler olsun artık odama çıktım. Sizleri çok seviyorum cansınız” ifadelerini kullanmıştı.

Popstar Mehtap: 'Abi' dediğim kişi taciz etti!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRPopstar Mehtap: ‘Abi’ dediğim kişi taciz etti!Haberi Görüntüle