Adana FM
Adana FM

DOLAR

33,0531

EURO

36,0766

ALTIN

2.570,68

BIST

11.064,85

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor!

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor!

Robert Pattinson ve Alice Suki Waterhouse, ilk kez Temmuz 2018’de Londra’da görülmüştü. Şubat ayında The Sunday Times’a konuşan Waterhouse, Pattinson ile yaşadığı aşkı anlatmıştı.

“BU KADAR MUTLU OLMAM BENİ ŞAŞIRTIYOR”

Çok fazla ayrı zaman geçirmemeye çalıştıklarını söyleyen Waterhouse, “Biriyle neredeyse beş yıldır bu kadar mutlu olmam beni şaşırtıyor” ifadesini kullanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRRobert Pattinson: Tümü iğrençti!Haberi Görüntüle

GEÇMİŞ AŞKLARI!

Suki Waterhouse, daha önce kendisinden 17 yaş büyük olan ünlü oyuncu Bradley Cooper ile Mart 2013’ten Mart 2015’e kadar iki yıl boyunca birlikte olmuştu.

Robert Pattinson da Alacakaranlık’taki rol arkadaşı Kristen Stewart ile dört yıllık ilişkisini 2013’te bitirmişti.

HAMİLELİK HABERLERİNİ DOĞRULADI

Ünlü aktör Robert Pattinson ile birliktelik yaşayan şarkıcı Suki Waterhouse, bir süre önce ortaya atılan hamilelik haberlerini doğruladı.

31 yaşındaki Waterhouse; Batman, Alacakaranlık, Tenet gibi filmlerde başarılı performanslar sergileyen 37 yaşındaki Robert Pattinson ile bir bebek beklediklerini duyurdu.

“İŞE YARADIĞINDAN EMİN DEĞİLİM”

Mexico City’deki Corona Festivali’nde sahne alan Waterhouse, sahnede karnını işaret ederek hamile olduğunu açıkladı. Işıltılı leylak rengi bir elbise giyen şarkıcı, “Yaptığım başka bir şeyden dikkatinizi dağıtmak için ışıltılı bir şeyler giymeyi düşündüm. İşe yaradığından emin değilim” derken kanını işaret etti.

Böylece Waterhouse, belirginleşen karnını gizleyemediğini ve anne olacağını duyurmuş oldu.

BELİRGİNLEŞEN KARNI DİKKAT ÇEKTİ 

Ünlü şarkıcının hamilelik duyurusu üzerine hayranları da tezahüratta bulunarak Waterhouse’un ilk annelik heyecanına ortak oldu. Sosyal medyada paylaşılan bazı görüntüler de Waterhouse’un büyüyen karnını gözler önüne serdi.

Suki Waterhouse'dan cesur sahneler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSuki Waterhouse’dan cesur sahnelerHaberi Görüntüle