Adana FM
Adana FM

DOLAR

31,0391

EURO

33,6226

ALTIN

2.032,18

BIST

9.374,20

Tarkan’ın Geççek şarkısına Şahan Gökbakar’dan yorum

Tarkan’ın yeni şarkısı ‘Geççek’, dün akşam dinleyicilerle buluştu. Sosyal medyayı sallayan şarkı hakkında yorum yapan komedyen Şahan Gökbakar …

Tarkan’ın Geççek şarkısına Şahan Gökbakar’dan yorum

Tarkan’ın yeni şarkısı ‘Geççek’, dün akşam dinleyicilerle buluştu. Sosyal medyayı sallayan şarkı hakkında yorum yapan komedyen Şahan Gökbakar “Sanatçının hislerini ve sebeplerini sorgulamayın, kendi hissettiklerinize odaklanın” dedi.

Tarkan’ın merakla beklenen yeni eseri ‘Geççek’, şarkıcının Twitter mesajında Youtube linkini paylaşmasının ardından sosyal medyada dinlenilmeye başlandı.

Şarkı, Türkiye saati ile 21.00’da yayınlanmasının ardından kısa sürede gündem olarak Twitter’da TT listesinin en üst sırasına yerleşti.

‘Geççek’ şarkısının sözleri:

“Geççek Geççek,
Geldiği gibi gitçek,
Her şeyin sonu var,
Bu çile de bitcek,
Oh oh! Şıngırdatıp oynuycaz o zaman,
O çiçekten günler çok yakında,
Hadi yeter artık fena bunaldık,
Düş babam artık! Düş yakamızdan”

Sanat dünyasından Tarkan’ın yeni şarkısına yorum yağdı. İşte ünlü isimlerin ‘Geççek’ paylaşımı…

Şahan Gökbakar: “Kimisi politik anlar, kimisi pandemi anlar, kimisi dünyadaki kötülükler anlar ve kimileri de başka şeyler. Anladığındır, hissettiğindir o şarkı senin için. Sanatçının hislerini ve sebeplerini sorgulamayın, kendi hissettiklerinize odaklanın, keyif alın. Sanat böyle bir şey”

Metin Uca: “Ne güzel hatırlattı sevgili Tarkan, değişim kaçınılmazdır, her şey yenilenir, iyiye evrilir, doğanın diyalektiğinin önünde hiçbir güç duramaz ve güzel günler hep gelir, güç sarhoşu ve tüm kötülerin, kötülüklerin yeri tarihin çöplüğüdür. Geççek bunu nasıl keyifle anlatıyor.”

Gonca Vuslateri: Tarkan ne güzel bir şarkı bu. Tam böyle aile şarkısı. Tam sevgiliye dosta göndermelik. Tüm aile dinledik taptık. Bayram sevinci verdi bize. Duygusal, dokunaklı… Buradan bu kadar anlatabilirim yaşadığım kıvancı. Müthiş.”

Atilla Taş: “Tarkan’ın ‘Geççek’ şarkısı ilk protest pop şarkı olarak tarihe geçti. Bir isim koymamış, yoksa adresi belli! Tebrikler Tarkan. Aynen geççek!”

Demet Akalın: “Biri üstümüze inci tanem atsın. Ohh, ohh zil takıp ne yaa.”