Adana FM
Adana FM

DOLAR

28,9247

EURO

31,1865

ALTIN

1.884,39

BIST

7.855,06

Tiktok’ta viral olan yeni cilt bakım önerisi!

Water Cleansing Yeni trend aslında bir çoğumuzun rutin olarak yaptığı bir işlem: Yüz yıkamak! Evet yanlış duymadınız yüz yıkamak şimdilerde …

Tiktok’ta viral olan yeni cilt bakım önerisi!

Water Cleansing

Yeni trend aslında bir çoğumuzun rutin olarak yaptığı bir işlem: Yüz yıkamak! Evet yanlış duymadınız yüz yıkamak şimdilerde tiktok’ta viral olmuş. Bu kadar basit ve hepimizin sabah uyandığı gibi yaptığı bir eylem nasıl olur da yeni bir şeymiş gibi popüler olabilir?

Water Cleansing’in amacı

Sadece suyla yapılan bu yöntemin amacı cildinizin nem dengesini korumak içinmiş. Tiktoker’lar bu yöntemi kullanırken şu uyarıyı yapıyor: Yüzünüzü hiçbir ürün kullanmadan sadece suyla yıkayın. Akşam ise tonik gibi rutin bakım ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Buradan anlayacağımız üzere bu akım, birbirinden farklı ürünlerin kullanıldığı cilt bakımı akımlarına karşıt olarak çıkmış. Biliyorsunuz ki şimdilerde herkes yüzüne ”cilt bakımı” başlığı altında tek seferde onlarca ürün sürüyor. Bu kadar ürünü cilde sürmek akıl kârı değil gerçekten. Siz siz olun bu trendlere kendinizi kaptırmayın. Water Cleansig denilen olay zaten otomatik olarak yaptığımız bir işlem.

ETİKETLER: