Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,2226

EURO

34,8304

ALTIN

2.414,50

BIST

10.792,53

Ünlü oyuncuların moda rüzgarı: ‘Kötü Karakter Marka Giyer’

Sinemada kötü karakterleri canlandıran birçok ünlü oyuncunun gerçekleştirdiği defile, zamanında herkesi hayran bırakmıştı!

Ünlü oyuncuların moda rüzgarı: ‘Kötü Karakter Marka Giyer’

2012 ve 2020 yıllarında gerçekleşen The Villain Wears Prada defilesi, 2006 yılında vizyona girmiş The Devil Wears Prada filminine gönderme yapan bir moda etkinliğidir. Moda konulu ve ‘Şeytan Marka Giyer’ anlamına gelen film, defilede ‘Kötü Karakter Marka Giyer’ olarak karşılık almıştır.

Defilede kıyafet seçimi, kötü karakterlerin duruşunu vurgulayarak sinema tutkunlarını da moda tutukunlarını da heyecanlandırmıştır. Kullanılan lüks modanın detaylı tasarımları, karakterlerin ruhunu ve hikayelerini yansıtarak etkinliği daha da özel kılmıştır.

Defilede Yeşil Goblin’i(Örümcek Adam) canlandıran Willem Dafoe, James Gordon’u(Kara Şövalye) canlandıran Gary Oldman, Abomination’u(Hulk) canlandıran Tim Roth gibi ünlü isimler yer almıştır.

Bu özel defile, filmlerdeki kötü karakterleri ve lüks modayı eğlenceli şekilde bir araya getirerek ikonik görüntüler sunmuştur ve unutulmaz defilelerden biri olarak hafızalara kazınmıştır.

ETİKETLER: