Adana FM
Adana FM

DOLAR

33,0372

EURO

35,9878

ALTIN

2.559,61

BIST

11.064,85

Ünlüler yılbaşında nerede sahne alacak?

Ünlüler yılbaşında nerede sahne alacak?

Yılbaşı tatili, 29 Aralık Cuma günü mesai bitiminden itibaren başlıyor. Üç günlük tatil fırsatı nedeniyle Kıbrıs ve Antalya’daki oteller başta olmak üzere ünlü sanatçıların sahneye çıkacağı programlar yapıldı.

KKTC’YE ÜNLÜ AKINI

Konser programlarının en yoğun olduğu KKTC’de, Tarkan 31 Aralık yılbaşı gecesi bir otelde konser verecek. Megastar’ın yanı sıra Kıbrıs’ta Derya Uluğ, Emre Altuğ ve İrem Derici konserleri de olacak.

Girne’de Gökhan Tepe, Ebru Gündeş, Tan Taşçı, Sıla, Niran Ünsal ve Özcan Deniz, Gazimağusa’da Gülden ve Melek Mosso, Lefkoşa’da ise Fedon konser verecek.

Ebru Gündeş çocukluk fotoğrafını paylaştı! 'Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREbru Gündeş çocukluk fotoğrafını paylaştı! ‘Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur’Haberi Görüntüle

ANTALYA’DA YILBAŞI COŞKUSU

Antalya’nın turizm merkezi Belek’te Özcan Deniz, Ebru Gündeş ve Gökhan Tepe, Kemer’de Sibel Can, Volkan Konak, Erol Evgin, Fatih Erkoç ve Karsu, Lara’da Nez ve Tayfun, Kundu’da Burak Yeter, Bülent Serttaş ve Işın Karaca sahneye çıkacak.

Erol Evgin'in izci oymağı olduğu günlerden!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRErol Evgin’in izci oymağı olduğu günlerden!Haberi Görüntüle

İZMİR, BOLU MERSİN…

Afyonkarahisar’daki termal otellerde Cenk Eren, Ahmet Selçuk İlkan, Bendeniz, Ferman Toprak, Deniz Seki, Yılmaz Morgül ve Cengiz Kurtoğlu, Mersin’de Ümit Besen ve Ozan Orhon, Çeşme’de Simge Sağın, Sapanca’da Hülya Avşar ve Ferhat Göçer, Kars Sarıkamış’taki kayak otellerinde Merve Özbey ve Sinan Güleryüz, Bolu Abant’ta ise Rober Hatemo ve Zara konserleri olacak.

Sibel Can'dan oğlu ve gelinine evlilik yıl dönümü mesajı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSibel Can’dan oğlu ve gelinine evlilik yıl dönümü mesajıHaberi Görüntüle