Adana FM
Adana FM

DOLAR

33,0372

EURO

35,9878

ALTIN

2.559,61

BIST

11.064,85

Yüzünüzdeki koyu lekelere C vitamini çözümü!

İster yıllar içinde, ister bir anda oluşsun, yüzdeki koyu lekeleri kabullenmek hiç de kolay değil. Hamilelik lekeleri, güneş lekeleri yaşlılık …

Yüzünüzdeki koyu lekelere C vitamini çözümü!

İster yıllar içinde, ister bir anda oluşsun, yüzdeki koyu lekeleri kabullenmek hiç de kolay değil. Hamilelik lekeleri, güneş lekeleri yaşlılık lekeleri ya da diğerleri…

Koyu lekeler ciltte istenmeyen bir görüntü oluşturur. İçinizi karartan koyu lekelerle, cildinizi tahriş etmeden nasıl başa çıkabilirsiniz? Bu yazımızda sizin için koyu lekeleri büyük ölçüde azaltan Bioderma, Pigmentbio C-Concentrate serumu inceliyoruz.

Bioderma, Pigmentbio C-Concentrate

  • Glikolik Asit ve Salisilik Asit, cildi yeniden pürüzsüz ve parlak haline kavuşturmak için hücresel yenilenmeyi hızlandıran bir peeling etkisi yaratır. 
1 Ipsos tarafından Haziran 2021-Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçlarına göre.
 

 

Bioderma, Pigmentbio C-Concentrate

TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUN!

Koyu lekelere karşı oldukça etkili olan bu aktif maddeler tek başlarına kullanıldıklarında cilt üzerinde zararlı etkilere de yol açabilir. Bu sebeple Pigmentbio C-Concentrate aynı zamanda nemlendirici özelliği de olan bir üründür. Serum cildi nemlendirme, koruma ve güçlendirmede etkili E vitamini ile niasinamid de içermektedir. Bu sayede, hassas bir cilde sahip olsanız bile güvenle kullanabilirsiniz.

YIL BOYUNCA KULLANILABİLİR

Tıbbi olarak uygulanan en etkili dermatolojik tedaviler bile, ciltte hassaslaşma riski olmadan yılda en fazla iki kez, sadece iki ay boyunca gerçekleştirilebilir. Hem etkili hem de tümüyle güvenli formülü sayesinde Pigmentbio C-Concentrate, ihtiyaç duyulduğunda uygulanabilir.

KOYU LEKELERE KARŞI YENİ BİR YAKLAŞIM!

Koyu lekeleri azaltmak için deneyebileceğiniz pek çok yöntem bulunuyor. Ancak bunlardan bazıları, özellikle de hassas bir cilde sahipseniz, tahrişlere sebep olabilir.  Dermatolojik çözümlerden ilham alınarak geliştirilen Pigmentbio C-Concentrate koyu leke karşıtı serum, yoğun aydınlatıcı etkisini hassas ciltler için bile son derece güvenli bir şekilde gösteriyor. Hem ciltte var olan koyu leke görünümünü azaltıyor hem de yeni lekelerin ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı oluyor.

EN AKTİF BİLEŞENLER BİR ARADA!

Bioderma’nın Pigmentbio C-Concentrate serumu, koyu lekelere karşı en aktif bileşenleri benzersiz bir karışımla bir araya getiriyor.

  • C vitamini, koyu lekeler üzerindeki etkisi ile bilinir. Pigmentbio geliştirilirken cildi aydınlatmada altı kat daha etkili bir C vitamini türevi olan Askorbil Glukozit kullanılmış. Bu oldukça yoğun form, saf form kadar hızlı oksitlenmemekte, daha uzun süre stabil kalmaktadır. Leke gidermede son derece etkili olan C vitamini, aynı zamanda en kolay bozulan vitaminlerden de biridir. Bioderma, vitaminin tüm gücünü bozulmadan muhafaza etmek için kullanım anına kadar ürünü havadan ve ışıktan koruyan bir sistem geliştirmiş. Tüm farkı yaratan bu güvenlik prosedürü, C vitamininin olması gerektiği gibi taze kalmasını sağlıyor.

Bioderma, Pigmentbio C-Concentrate

  • Bioderma tarafından özel olarak geliştirilen LumiRevealTM teknolojisinin kullanıldığı Pigmentbio serisi, dermatologlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Bioderma dermatologlar tarafından en çok önerilen 1 numaralı markadır.

Pigmentbio C-Concentrate

BİRKAÇ DAMLA DOĞAL IŞILTI

Bioderma tarafından gece cilt bakımı rutini için geliştirilen Pigmentbio C-Concentrate serumunu, yüzünüze ve boynunuza bakım yapmak için sadece beş damla kullanmanız yeterlidir. Serumu, makyajdan arındırılmış, Pigmentbio H2O veya Pigmentbio Foaming Cream ile iyice temizlenmiş cildinize her gece uygulayın. Serum, tek başına ya da peeling, lazer tedavisi gibi bir tedaviye ek olarak uygulanabilir. Antioksidan etki gösteren E vitamini içeriği ile de erken yaşlanmanın belirtilerine karşı cildin korunmasına destek olur. Gün boyunca hem nemlendirici hem de güneşe karşı koruyucu etkisiyle ikisi bir arada bir ürün olan Pigmentbio Daily Care SPF50+ ürününü de rutininize ekleyerek aydınlatıcı etkiyi güçlendirebilirsiniz.

Pigmentbio C-Concentrate serumu satın almak için tıklayın!

Bioderma, Pigmentbio C-Concentrate