Adana FM
Adana FM

DOLAR

32,2166

EURO

34,8362

ALTIN

2.415,76

BIST

10.792,53

Spice Girls üyesinin sırrı… Kimse gerçek yaşını bilmiyor

Spice Girls’ten Mel B’nin, grubun bir diğer popüler üyesi Geri Halliwell hakkında yaptığı itiraf herkesi şaşırttı.

Spice Girls üyesinin sırrı… Kimse gerçek yaşını bilmiyor

Son zamanlarda kocası hakkında çıkan cinsel taciz iddialarıyla zor günler geçiren Geri Halliwell Horner hakkında bu defa da grup arkadaşından ilginç bir iddia geldi. Meğer bunca yıldır birbirlerini tanıyan grup üyeleri bile Geri Horner’ın gerçek yaşını bilmiyormuş.

Mel B, eski grup arkadaşı olan Ginger Spice ismiyle tanınan Geri Halliwell’in, 51 yaşında olmadığını iddia ederek yıllardır yaşı hakkında yalan söylediğini açıkladı.

Birlikte dünyayı dolaşmalarına rağmen 48 yaşındaki Scary Spice, arkadaşının pasaportunu her zaman göğsüne yakın tuttuğunu ve bu nedenle kaç yaşında olduğunu hâlâ bilmediğini söyledi.

Mel B, Horner’ın1972’de doğduğuna inanmadığını söylerken, yaş hakkında yalan söylemenin yanlış olduğunu ve insanların bunu daha çok kucaklaması gerektiğini söyledi:

“Ah hayır, bu yanlış. Evet, bunu yapmayı bırakmamız gerektiğini düşünüyorum. Yaşınızı kucaklayın. Kimse Geri’nin kaç yaşında olduğunu bilmiyor. Kimse onun pasaportunu görmedi. Yani dünyayı dolaştığımızı biliyorum ama hâlâ kaç yaşında olduğunu bilmiyorum. Eh, 50. yaş gününü kutladığını iddia ediyor ama ben ona inanmıyorum.”

Aralık 2022’de Geri, yıldızlarla dolu 50. doğum günü kutlamasında Spice Girls grup arkadaşlarıyla hit şarkıları Say You’ll Be There’de dans ederken görülmüştü. Ginger Spice, aslında ağustos ayında 50 yaşına girmiş ve partisini eylül ayı için planlamıştı ancak Kraliçe’nin ölümü nedeniyle partiyi ertelemişti.

Mel B ayrıca Spice Girls’ün bir araya geleceğini ancak bunun Glastonbury’de olmayacağını da sözlerine ekledi:

“Bunun Glastonbury’de olacağını sanmıyorum ama kesinlikle gerçekleşecek.”

Grup, 2019’da Victoria Beckham olmadan 13 günlük bir İngiltere turnesine çıkmıştı.